Altijd al gedroomd van
een eigen scooter?

Het concept is simpel:
Jij komt ons team versterken en wij bieden jou een gloednieuwe La Souris Scooter.
Je kunt dus voortaan op de scooter naar je werk en hoeft niet meer met een bezweet voorhoofd de werkvloer op te komen. Ook is het gewoon toegestaan de scooter prive te gebruiken. De enige kosten die je hebt is de brandstof. De aanschaf en verzekering wordt betaald door Klooster Nieuwkerk Goirle.

Ben je benieuwd naar onze openstaande vacatures?

Neem een kijkje op onze Vacatures webpagina.

Natuurlijk ben je zelf in beschikking van een geldig rijbewijs AM (Bromfietsrijbewijs) of een geldig rijbewijs B (Autorijbewijs). Klooster Nieuwkerk is gelegen in Goirle en goed bereikbaar met een scooter. Vanaf Tilburg centrum is dit zo’n 15 a 20 minuten en daarom is dit een zeer aantrekkelijk aanbod voor studenten zonder auto die opzoek zijn naar leuke bijbaan. Er zijn in totaal 6 scooters beschikbaar voor deze actie en de regel geldt dan ook: Op = Op.

Dus wees er snel bij!

Vragen omtrent de klooster mobiel?

+31 13 530 25 10